неділю, 17 лютого 2013 р.

Фінальні матчі зіграно

Ось і завершено перший турнір у новому 2013 році. Турнір був дуже напружений та цікавий, асоціація розвивається рівень команд зростає,слід відмітити що у цьому турнірі шість-сім команд боролися за призи. Це дуже радує організаторів,з кожним турніром як і команди так і асоціація зростають.
Поговоримо більш детально про турнір. У завершальних матчах сенсації не сталось. Команда Ветеран – III, Арсенал – II , та вже у п’яте під егідою АДФк здобуває перемогу Фк Імпульс.
Відзначимо центральний матч п’ятого туру в якому вирішувалась доля третього місця. Матч між Фк Ветеран та Фк Олика,був дуже цікавий , команді Ветеран хватало нічийного результату ,а ось Фк Олиці для призів потрібну було лише перемагати. Гра була рівна та непередбачувана , перший тайм завершився з рахунком 0-0. У другому таймі команда Олика виглядала дещо впевненіше , і зуміла вийти вперед гол на рахунку Подгуски Сергія,але радість команди Олега Шахранюка була не довга ,команда Ветеран накласі зуміла зрівняти рахунок,і на класі завершити цей матч 1-1.

Фк Олика

Асоціація висловлює подяку Хазанюк Марії Йосипівні та Левчуку Олександру Володимировичу за допомогу з залом ДЮСШ.
Також асоціація дякує партнеру АДФК організації – “Молоді Регіони” ,за представленні подарунки.
До відома команд 2 березня відбудиться Супер кубок Волинської Області АДФ 2013,нашу Асоціацію будуть представляти Фк Імпульс,Фк Арсенал,Фк Ветеран та Фк Олика, деталі згодом.