суботу, 9 лютого 2013 р.

Зіграно 4 тур Кубка ДФ Футзал

9 лютого було зіграно 4 тур Кубка ДФ Футзал, матчі як зазвичай були дуже цікаві і напруженні. Відкривав ігровий день матч Звірів-Імпульс. Гравці команди Імпульс були налаштовані лише не перемогу,оскільки команда Імпульс претендує на перемогу в турнірі. Всю гру команда Імпульс проводила в атаці,Звірів старався грати на контр атаці, 4-10 на користь ківерцівських хлопців. Наступний матч проходив Полонка-Воднік, команда Воднік була налаштована взяти перші очки у матчі тому гра відбувалася за сценарієм ФК Воднік 1-9, перемога Водніка. Наступними на паркет вийшли команди Звірів-Кристал, команда максима Стасюка впевнено зіграла і перемогла з рахунком 10-2. Далі проходили матчі Полонка-Імпульс 1-16, Прилуцьк-Ветеран 2-6, Олика-Воднік 9-2, УБЛ-Ветеран 2-13. У цих матчах слід відзначити що команда Ветеран продовжує перемагати, і уже наблизилась до призових місць.
Матч між командами ФК Олика-Арсенал був центральним у турі, обидві команди підійшли до цього туру налаштовані те без поразок у минулому турі. З перших хвилин краще виглядала ФК Олика вони перші відкрили рахунок, перший тайм завершився 1-0. У другому таймі Арсенал мобілізувався і зумів зрівняти рахунок і на кінці матчу перемогти 2-4.
Далі проходили матчі Прилуцьк-Кристал 4-5, УБЛ-Евертон 1-7, Звірів-Арсенал 2-4, Звірів-Евертон 5-6. Солід виділити що команда Кристал зуміла здобути першу перемогу на турнірі.
Слід відмітити що команда Севен з не відомих причин не з’явилась на матчі.
Нагадаємо, що 16 лютого пройдуть фінальні матчі кубки ДФ Футзал, матчі розпочинаються о 12.00, календар згодом.