понеділок, 10 березня 2014 р.

Шігірюм – Володар Кубку ДФ Футзал 2014!

8-го березня було проведено Кубок ДФ Футзал, кращі колективи турніру виборювали право на звання – Володаря Кубку ДФ Футзал 2014. Напередодні матчів було проведено жеребкування де доля звела такі пари:Домотехнік-Джокер,NonStop-Meteor,Струмівка-Імпульс,Любарт-Шігірюм.
Найцікавішими виявились матчі між командами: Домотехнік-Джокер та NonStop-Meteor , розглянемо більш детально ці матчі.

Домотехнік-Джокер 5-2

Голи:Курило – 2(Джокер) Куніцин,Шульга – 2,Бойко,Заяць(Домотехнік)

Домотехнік:Дмоховський,Куніцин,Шульга,Амброзяк,Бойко,Заяць

Джокер:Оришкевич,Курило,Смітюх,Марчук,Сардак,Марищук,Проць

Матч розпочався з переваги Домотехніка, швидкі голи додали впевненості команді, але не поступлива команда Джокер не відступала,зуміла зібратися та відіграти один мяч ,на перерву команди пішли з рахунком 2-1.У другому таймі картинка гри відрізнялась значно , Домотехнік ще більш додав в атаці та зумів впевнено відірватися у рахунку. Слід відмітити відміну гру голкіпера Домотехніка - Дмитра Амброзяка, в декількох епізодах рятував команду. Отож перемога Домотехніка 5-2.
Інший матч ¼ Фіналу був не менш драматичним за подіями матчу. З перших хвилин обидві команди продемонстрували відміну гру,хороші атаки проводили як одні так і інші . Але все ж вдача сьогодні була на стороні гравців NonStop, хоча після того як команда пропустила гол на останій хвилині матчу ,гравці так не думали. Матч завершився рахунком 7-7 і нас очікували пенальті , тут відмітимо вдалу гру голкіпера команди NonStop – Кубового Бориса,Борис зумів відбити пенальті таким чином перемога за NonStop 7-7 (по пен.2-1)

Meteor-NonStop 7-7 (по пен. 1-2)

Голи:Ясюк-2,Гриценя -4,Лащук – 1 (Метеор) Оришкевич -1 ,Шаула – 2,Піддубний – 2,Симчук -2

Попередження:Ясюк(Метеор),Піддубний (NonStop)

Meteor:
Бінюк,Герман,Гриценя,Дубець,Лащук,Ясюк,Кушнірук

NonStop:
Кубовий,Оришвевич,Піддубний,Шаула,Гоменчук,Симчук

У ½ Фіналу зустрілися NonStop-Домотехнік , Імпульс-Шігірюм
Розглянемо матч Імпульс-Шігірюм , матч був дійсно видовищним як для вболівальників так і для самих гравців. Обидві команди борються за золоту у лізі , так сталось що доля звела ці команди у пів фінальному поєдинку. Зазначимо що у чемпіонаті перемогу святкувала команда Фк Імпульс. Обидві команди розпочали дуже обережно , обмінялися атаками,далі команда Шігірюм пішла у наступ ,після декількох погоджених дій гравців команди зуміли забити , на перерву команди пішли з рахунком 3-2.На початку другого тайму команді Шігірюм вдалося ще забити і таким чином втримували перевагу,тоді команда Імпульс почала грати в 4-го польового ,голкіпер команди Імпульс – Олександр Батрак вдало підключався до атак і зумів забити 3-и голи ,таким чином врятувавши команду від програшу в основний час 6-6.У після матчевих пенальті влучнішими були гравці Шігірюма , перемога 6-6 (3-2 по пен.)
І ось довгоочікуваний фінальний матч в якому зустрілися Фк Шігірюм- NonStop .
Обидві команди були налаштовані виключно на перемогу,але все ж вдача та командні дії гравців Шігірюм, принесли перемогу команді!Ото ж Шігірюм – ВОЛОДАР КУБКУ ДФ ФУТЗАЛ 2014!

Шігірюм-NonStop 6-3

Голи:Шитов-5,Медунецький – 1 (Шігірюм) Оришкевич -2 ,Шаула – 1 .

Meteor:Петелько,Притолюк,Шитов,Ковальчук,Казьмірук,Медунецький,Мирончук,Піддубний В.

NonStop-Шігірюм 3-6

А Вже 16 береня ми дізнаємся чемпіона ліги ДФ Футзал 2014,після заключних матчів буде проведено церемонію нагородження!