середу, 5 березня 2014 р.

Аналіз матчів 5-го туру

У перший день весни нас очкувало досить багато цікавих матчів. Отож давайте ближче розглянемо кожний матч.
Розпочнемо ми із центрального матчу туру де місцева команда NonStop зустрілась із командою Шігірюм.
Вашій увазі протокол матчу:

NonStop-Шігірюм 1-6

Голи:Медунецький-5, Ковальчук -1,Гоменчук

Вилучення: Левчук (Шігірюм)

NonStop:Кубовий,Гоменчук,Горщарук,Піддубний,Симчук,Оришкевич

Шігірюм:Петелько,Казмірук,Ковальчук,Левчук,Піддубний Василь,Шитов,Медунецький

Перейдемо детальніше до матчу – обидві команди були налаштовані лише на перемогу,команда NonStop ще не програвала у цьому турнірі,і була налаштована виключно на перемогу,але ряд перемог було обірвано у матчі із Шігірюмом. З перших хвилин команда Шігірюм контролювала гру,швидкі два голи додали команді впевненості і команда зуміла впевнено втримати перемогу 6-1.
Без уваги не залишимо матч між командами Джокер-Meteor, обидві команди були досить не простим суперником для інших команд, і зберігали шанси на призові місця у турнірі. Гра розпочалася за невеликою переваги команди Метеор, але гравці Джокера не поступались та відповідали на голи суперника своїми влучними ударами , але доля сьогодні була на стороні гравців Метеора – вольова перемога 7-6.

Meteor-Джокер 7-6

Голи:Дубець-3,Гриценя -3,Лащук – (Метеор) Марчук- 3,Федонюк-2,Курило (Джокер)

Попередження:Дубець (Метеор)

Meteor:Бінюк,Герман,Гриценя,Дубець,Лащук,Ясюк

Джокер:Оришкевич,Курило,Федонюк,Марчук

І ще нас у цей ігровий день очікували два матчі це Фк Рух-NonStop,та Шігірюм-Meteor.
В матчі Рух-NonStop, перевага булла на сторонні NonStop , зазначимо те що у команди Рух були відсутні ключові гравці, але гра для гравців NonStop не видалась досить легка,молоді - енергійні гравці Руха перші хвилини досить непогано виглядали, але все ж досвід є досвід!Гравці збірної команди АДФК які виступають у складі NonStop – зробили гру. Впевнена перемога NonStopa 5-1.

У отчній зустрічі Шігірюм-Meteor перемогу святкувала команда Шігірюм, сьогодні команда Дмитра Медунецького показала чудову гру ,досить видовищний футбол, та на класі здолали команду-перемога 8-6.
Також зазначимо матч який не відбувся Джокер-Рух,команді Рух зарахована технічна перемога,через порушення регламенту зі сторони команди Джокер.