понеділок, 30 вересня 2013 р.

Звіт 2-го туру Чемпіонату “ДФ Вулиця 2013”

Звіт 2-го туру Чемпіонату ДФ Вулиця 2013
Черговий тур чемпіонату стартував одним із найцікавіших матчів туру новачок Airbites зустрічався з непоступливою командою  Фк Звірів . Після 1-го туру обидві команди показали впевнену гру , в особистій зустрічі перемогу святкувала команда Фк Звірів 2-0.Перший тайм проходив за рівної гри були моменти як в одної так і в іншої команди, але під кінець тайму Максиму Стасюку вдалося відзначитися голом. На другій тайм команди підійшли все більш зарядженні на боротьбу ,після серії моментів команди Airbites , в одній з контр атаці команді Звірів вдалося подвоїти результат ,Фінальний результати 2-0.
Також відмітимо прекрасний старт у турнірі команди Фк Суськ та команди Шігірюм. Команда зі Суська у першому турі  зустрічалася з непоступливим суперником Звірів , тим більше у команди зі Звірова було піднесений настрій після перемоги над  Airbates. У першому таймі матчу команді Максима Стасюка вдалося двічі відзначитися, на перерву команди пішли з рахунком 2-0 на користь Фк Звірів.У другому таймі після забитого Ангельським голом ,з’явилась  інтрига матчу, але Максим Стасюк забив ще один гол , такім чином рахунок став 3-1,далі ми спостерігали як комада Суськ показала характер і зуміла зрівняти рахунок 3-3.Чудова гра!У свою чергу Шігірюм впевнено переграв команду Фк Жидичин 8–0, та Фк Рух 4-0.
Не залишимо без уваги матч між командами Рух-Одеради. Підопічні  Миколи Озюка  показали характер і зуміли здобути перші очки для команди ,рахунок зустрічі 2-2.
Ківерцівська команда КІК у цьому турі здобула 2-і перемоги, у нелегкому матчі переграли команду Рух 2-1.У іншому матчі святкувала перемогу над новачком турніру Fc Arsenal 4-0.
Команда Джокер ,не втратила очків у матчі з Фк Одерадами ,перемога команди  2-0.