середу, 28 серпня 2013 р.

ФК "Вірус" - переможець турніру АДФК з нагоди Дня незалежності та Дня міста!

24 серпня – у міському парку ім. В. Івасюка відбувся турнір з нагоди – Дня незалежності та Дня міста Ківерці. Участь у якому взяли кращі дитячо-юнацькі команди, а саме: Фк Вірус, Фк Борохів, Фк Сантос та Фк Winners.

За декілька хвилин до початку матчів було проведено жеребкування, яке визначило півфінальні пари: Фк Сантос – Фк Вірус та Фк Борохів – Фк Winners.

У першому матчі інтрига панувала аж до завершальних хвилин поєдинку, хоча після першого тайму рахунок був 5-5, але все ж переможцю “Дитячо-юнацької ліги 2013” вдалося здобути перемогу 10-6.

Матч між командами Фк Борохів – Фк Winners проходив в напруженій боротьбі і тому завершився з відповідним "бойовим" рахунком - 7:7, а от у серії пенальті влучніша була команда Фк Борохів - 2:1.

Отож, у ФІНАЛІ зустрілися Фк Борохів та Фк Вірус, а за 3-е місце зіграли команди – Фк Сантос - Фк Winners.

Команда Winners, перегравши Сантос з рахунком 8:5, здобула ІІІ місце.

Фінальний матч виявився не менш видовищним, оскільки дві команди були налаштовані на перемогу. Основний час переможця не виявив - 2:2, а от у серії пенальті перемогу святкувала команда Фк Вірус - 3:2.

Після завершення матчів було проведено церемонію нагородження, учасники та команди турніру отримали призи від Ківерцівської міської влади.

Найкращим голкіпером став – Петрук Богдан (Фк Борохів)
Найкращим бомбардиром – Колмогорцев Ілля (Фк Winners)