субота, 28 червня 2014 р.

ПІДБИВАЮЧИ ПІДСУМКИ!!!

Асоціація дворового футболу Ківерець: ТУРНІР ЗА ТУРНІРОМ..! :)У зв'язку з погодніми умовами, які були на минулих вихідних, організатори були змушені перенести кубкові баталії на 7 червня і з погодою на цей раз, вони вгадали. З'їзд команд було заплановано на 11:00, вже на традиційному місці, де проводяться матчі 7х7, на стадіоні І-ї школи м. Ківерці. Представники команд з хвилюючими обличчями збирались на жеребкування.  Сліпий жереб 1\4 стадії фіналу звів такі команди: Джокер - Цукровий; Патріот - Winners; Шигірюм - Авангард; Рух - Штурм. В першому матчі було зараховано 3:0 на користь команді Джокер, адже їхній суперник не з'явився на гру. Наступний матч звів другу і сьому команду чемпіонату, відповідно Патріот - Winners. Більшість вболівальників робили ставку на срібного призера чемпіонату ДФ але з перших секунд матчу хлопці з команди Winners, дали супернику зрозуміти що для них цей матч не буде легкою прогулянкою і взяли контроль поєдинку у свої руки, вже на 3-й хвилині першого тайму Winners повів у рахунку завдяки влучному удару Фурманюка Сергія. Не довго нам знадобилось часу для того, щоб побачити і другий гол у ворота Патріота, хороша комбінаційна контратака і Музичук Максим робить рахунок 2:0 у матчі, пізніше все то й же Фурманюк зробив рахунок 3:0. Патріот виглядав дуже розібраним на полі, у першому таймі, жодного небезпечного моменту вони не створили біля воріт стражу команди Winners Дмитра Гапонюка. В другому таймі Winners довів рахунок матчу до розгромного, зусиллями Веселухи Едуарда, який скористався помилкою голкіпера Патріота, та двома голами Музичука Максима, який у матчі зробив хет трик. Winners проходить далі, розгромивши Патріот з рахунокм 6:0.