суботу, 18 травня 2013 р.

Імпульс в 5-те здобуває золото

Черговий турнір під егідою АДФ м.Ківерці добіг до свого завершення,турнір виявився дуже цікавим та напруженим. Фінальний тур відкривав матч Імпульс-Джокер,команда Дмитра Гаврука вщент розбила Фк Джокер 9-2 відзначимо вдалу гру Олександа Батрака та Юрія Чапури. Наступними на майданчик вийшли Арсенал та Суськ ,для канонірів цей матч був дуже важливим оскільки команда була налаштована на медалі у турнірі , але не все так сталося як гадалося , Фк Суськ показали відміну гру у матчі та зуміли перемогти Арсенал  8-12.Наступний матч був не менш цікавим оскільки зустрічалися Фк КІК та Фк Імпульс , для новачків турніру ця гра була дуже важлива,оскільки команда могла зачепитися за 1-ше місце турніру. Гри проходила за сценарієм Імпульсу, навіть за відсутності ключових гравців Імпульс зумів здобути перемогу 6-5,цим самим оформивши чемпіонство. Далі на майданчик виходила команда Фк Човниця – у фінальному турі команда здобула  чотири перемоги,цим самим забезпечивши собі матч за призове 3-те місце. Матчі у яких Фк Човниця здобула перемогу:
1.Човниця-Суськ 7-5
2.Човниця-Джокер 9-8
3.Човниця-КІК 6-4
4.Човниця-Прилуцьк 4-1
Таким чином друге місце у турнірі займає Фк ЛПК,у Фінальних матчах ЛПК переграла:
ЛПК-Рух 9-1
Імпульс-ЛПК 0-3
ЛПК-Арсенал 6-6
Також відзначимо матч між командами Фк Рух та Фк Суськ цей матч вирішував долю команди яка буде приймати участь у Кубку Дворової ліги – 2013,Руху потрібна була лише перемога,тому з перших команд хлопці старались зіграти від атаки,але не все так виходило,після першого тайму Фк Суськ перемагав з рахунком 4-3,у другому таймі Фк Рух зумів відігратися,але на при кінці матчу був пропущений гол,все ж на заключних хвилинах матчу Миколі Озюку вдалося зрівняти рахунок  5-5.Цей рахунок був на користь Фк Суськ,команда зуміла до кінця матчу втримати рахунок 5-5,Суськ продовжує боротьбу в Кубку Дворової ліги.